W wielu stajniach słyszeliście, że dla Wasze dziecko jest za „małe” na samodzielną jazdę konną? To może być prawda, ale mamy propozycję żeby mogło miło i owocnie spędzić czas ze swoimi ulubionymi zwierzętami. Konie to nie tylko jeździectwo!

Nasze zajęcia można określić jako zabawa edukacyjna z tematem przewodnim „konie”. Jeśli Twoje dziecko pasjonuje się kucykami, ma w domu mnóstwo zabawek z „konikami” to te zajęcia są dla niego. Nasi instruktorzy z pasją przeprowadzą cykl tematycznych zajęć. Zapraszamy do świata koni i jeździectwa.

Wprowadzenie w cudowny świat jeździectwa

Na naszych zajęciach dzieci mogą poznać fascynujący koński świat, zdobywając po kolei poszczególne sprawności i zbierając odznaki.
Co robi koń, kiedy na nim nie jeździmy, co je, jak należy o niego dbać, jak pracować z nim z ziemi, co lubi, czego potrzebuje, jakie są jego naturalne zachowania? Na naszych zajęciach odpowiemy na te i wiele innych pytań.

Nauka jazdy konnej

Nieodłącznym elementem zajęć będzie też jazda konna. Poziom zajęć będzie precyzyjnie dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Zaczynać będziemy od spacerów w stępie, a gdy dziecko będzie gotowe dojdziemy też z pewnością do galopu! Naturalną kontynuacją edukacji jeździeckiej jest nasza Sportowa Szkoła Jazdy Konnej.

Bezpieczeństwo

Aby zadbać o bezpieczeństwo zajęcia na ziemi odbywają się w grupach maksymalnie czteroosobowych. Elementy jeździeckie wprowadzane są wyłącznie indywidualnie. Zajęcia prowadzimy na grzecznych i doświadczonych kucykach.

Instruktorzy

Nasza kadra to miłe, uśmiechnięte instruktorki z ogromnym doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży w różnym wieku. Na co dzień pracują w naszej Szkole Sportowej Jazdy Konnej.

Umawianie zajęć
zgloszenia@aromer.pl lub 505 555 235