Zapraszamy na treningi do ARO

Nie musisz trzymać u nas konia w pensjonacie, aby skorzystać z infrastruktury naszego ośrodka. Można do nas przyjechać na trening z własnym trenerem lub skorzystać na miejscu z pomocy naszych szkoleniowców oraz trenerów współpracujących z naszym ośrodkiem: Agata Milnerowicz i Krzysztof Aftyka.
Do Waszej dyspozycji są również boksy dla koni i pokoje gościnne.

Parkur otwarty

Parkur otwarty to doskonała okazja aby potrenować w atmosferze zawodów.
Każdy z uczestników lub w przypadku treningów grupowych z jednym trenerem - grupa jeźdźców, ma określony czas na parkurze. Można kilka razy przejechać cały parkur lub pracować na wybranych przeszkodach.

Czworoboki otwarte/szoleniowe

Czworobok otwarty to możliwość potrenowania na czworoboku konkursowym z własnym trenerem, czy przećwiczenia KUR'u. W przypadku czworoboku szkoleniowego, przejazdy są dodatkowo oceniane przez sędziego. Każdy z uczestników na określony czas na czworoboku.

Cross otwarty

Do Waszej dyspozycji są przeszkody crossowe oraz kombinacje o różny poziomie trudności: od poziomu L do 3* włącznie. W zależności od pory roku treningi odbywają się na hali lub zewnętrznym placu crossowym, gdzie do dyspozycji zawodników oprócz mobilnych przeszkód, jest również bankiet, rów, oraz kilka stałych przeszkód.

Aby się umówić, wystarczy wysłać maila na adres:

zgloszenia@aromer.pl

W zgłoszeniu należy podać datę, imię i nazwisko, imię konia, wysokość przeszkód/klasę/program.
Koszt udziału:
200 zł (boks:100 zł)
250 zł - trening na koniu Szkoły Sportowej Jazdy Konnej Aromer